O nás

Síť X-PLAY je největší specializovanou prodejní sítí na herní sortiment. A to zejména hardware = herní počítače, notebooky, konzole, myši, klávesnice, sluchátka, monitory atd. atd.

Hlavním benefitem prodejců X-PLAY je zkušenost a poradenství – v prodejnách X-PLAY máte s kým mluvit, má vám kdo poradit. Nebojte se tedy oslovit naše prodejce, kteří jsou 2x za rok školeni, vidí a znají i nejnovější herní hardware.

Pokud již víte, co byste rádi, můžete si sortiment koupit i přímo na našem webu www.x-play.cz, kde najdete nejširší herní portfolio vůbec. Desítky značek, tisíce modelů. Prodejcem bude vždy X-PLAY prodejna, kterou si v posledním kroku vyberete. Ta případně zajistí i předvedení a servis.

Díky přímému napojení na výrobce a distribuci je nabídka X-PLAY nejen bohatá, ale i velmi atraktivní.

6x do roka vydáváme bulletin X-PLAY s akčním zbožím. Obvykel 2x do měsíce pak můžete získat akční sortiment díky X-PLAY Happy Weekům a Happy Hours (sledujte mailingy X-PLAY).

V rámci sítě X-PLAY navíc koupíte i náš šperk - mimořádné nabušené herní sestavy X-DIABLO, které vás vtáhnou do herního světa bez starostí. Užijte si nejlepší herní zábavu s nejmodernější grafikou, nekompromisním výkonem a špičkovými procesory zabalené do unikátního ďábelského designu. Vývoj a výroba všech počítačů jsou certifikovány na systém jakosti podle ČSN EN ISO 9001 a ISO 14001.