Razer Hammerhead True Wireless

SKUTEČNÁ BEZDRÁTOVÁ SVOBODA; Poslouchejte bez omezení a posuňte své zvukové ponoření do nových výšin pomocí bezdrátových sluchátek Razer Hammerhead True Wireless - vybavených výkonem pro plynulý a vysoce kvalitní zvuk, který si můžete vychutnat kdekoli. Sluchátka mají extrémně nízkou 60ms vstup ... více
Objednací kód: 92204163
Kód výrobce: RZ12-02970100-R3G1
Výrobce: RAZER
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost:
Cena s DPH: na vyžádání
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

SKUTEČNÁ BEZDRÁTOVÁ SVOBODA

Poslouchejte bez omezení a posuňte své zvukové ponoření do nových výšin pomocí bezdrátových sluchátek Razer Hammerhead True Wireless - vybavených výkonem pro plynulý a vysoce kvalitní zvuk, který si můžete vychutnat kdekoli.

Sluchátka mají extrémně nízkou 60ms vstupní latenci, což znamená, že její zvuk zůstává synchronizován s vaším zařízením a nikdy nebude koktat, což poskytuje konkurenční herní výhodu a více pohlcující zážitek při sledování videí a poslouchání hudby.

Propojení s telefonem probíhá u těchto sluchátek pomocí Bluetooth 5.0. Frekvenční odezva je 20 – 20kHZ. Sluchátka dále disponují funkci voděodolnost IPX4, což znamená ochranu proti potu. Výdrž baterie je 3 hodiny. Nabíjení probíhá v pouzdře, které nabídne dalších 15 hodin přehrávání.

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Typ sluchátek Do uší
Účel Herní
True Wireless Ano
Bezdrátové sluchátka Ano
Výdrž baterie (u bezdrátových) 3h
Frekvenční rozsah [Hz] 20 - 20 000 Hz
Typ bezdrátového připojení Bluetooth
Barva Černá