Genesis herní klávesnice THOR 660/ RGB/ Gateron Brown/ Bezdrátová USB + Bluetooth/ US layout/ Bílá

Genesis THOR 660 je bezdrátová mechanická klávesnice velikosti 60 % zkrácená o numerický blok, šipky a řadu funkčních kláves. Ultra rychlá doba odezvy spínačů The Gateron Brown přináší neuvěřitelný herní výkon a životnost až 50 milionů stisknutí, což je zárukou odolnosti na dlouhá léta. Působivé šas ... více
Objednací kód: 231000003812
Kód výrobce: NKG-1915
Výrobce: GENESIS
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (>5 ks)
Cena bez DPH: 1 749 Kč
Cena s DPH: 2 116 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Genesis THOR 660 je bezdrátová mechanická klávesnice velikosti 60 % zkrácená o numerický blok, šipky a řadu funkčních kláves. Ultra rychlá doba odezvy spínačů The Gateron Brown přináší neuvěřitelný herní výkon a životnost až 50 milionů stisknutí, což je zárukou odolnosti na dlouhá léta. Působivé šasi v kombinaci s osvětlením RGB a efektem PRISMO dodá každé herní stanici profesionální vzhled.

FENOMENÁLNÍ DESIGN
Klávesnice Thor 660 má funkční design podtržený úžasným osvětlením PRISMO RGB. Klávesy "Pudding PBT" ještě více umocňují barevnou hloubku podsvícení, takže váš stojan vzbudí respekt nejen v noci, ale i ve dne. Vyberte si svou oblíbenou možnost z 19 režimů podsvícení a vyhrajte si v opravdu ohromujícím stylu!

VYNIKAJÍCÍ VÝKON
Neuvěřitelně přesné mechanické spínače Gateron Brown se vyznačují rychlou dobou odezvy, extrémně nízkým bodem aktivace kliknutí 2,0 mm a aktivační silou pouhých 55 g. Vsaďte na spolehlivost a buďte vždy o krok napřed před svým soupeřem!

DUÁLNÍ REŽIM
Klávesnice má duální režim připojení, díky němuž nabízí jak možnost kabelového připojení přes kabel USB-C, tak bezdrátového přes Bluetooth. Bezdrátové připojení se vyznačuje extrémně nízkou latencí, která zaručí mimořádně efektivní hraní na nejvyšší úrovni. Thor 660 vám umožní připojit se až ke třem zařízením Bluetooth najednou a vestavěná baterie s kapacitou 3000 mAh vám umožní užívat si svobodu pohybu po mnoho hodin na jedno nabití.

NEUVĚŘITELNÁ ODOLNOST
Klávesnice Thor 660 je vybavena klávesami "Pudding PBT", které kromě krásného podsvícení zaručují odolnost po mnoho let používání. Klapky jsou vyrobeny technologií double shot. Tento proces je založen na vstřikování dvou barevných variant do formy, což umožňuje dosáhnout výjimečné dvoubarevné povrchové úpravy a vysoké odolnosti.

STABILIZÁTORY NEJVYŠŠÍ KVALITY
Důležitým prvkem každé profesionální herní klávesnice jsou stabilizátory, které se starají o správný pohyb velkých kláves. Proto je klávesnice Thor 660 vybavena nejkvalitnějšími továrně mazanými stabilizátory od společnosti Gateron, které zaručují plynulost pohybu kláves a neuvěřitelnou přesnost. Specializované mazivo nanesené na stabilizátory snižuje hlučnost a eliminuje vrzání a zvyšuje plynulost pohybu při stisku kláves.

N-KEY ROLLOVER
Klávesnice je vybavena funkcí N-Key rollover, tj. plným Anti-Ghostingem. Díky tomu bez ohledu na to, kolik kláves stisknete najednou, zařízení přesně přečte každé stisknuté tlačítko a okamžitě odešle signál z klávesnice do počítače.

DVĚ BAREVNÉ VERZE
Thor 660 je k dispozici ve dvou barevných variantách: černé a bílé. Díky tomu můžete klávesnici sladit se svým herním stojanem a vytvořit si jedinečnou atmosféru.

FUNKČNÍ KLÁVESY
Klávesnice Thor 660 je vybavena mnoha funkčními klávesami, které uživateli umožňují přístup k základním funkcím, jež jsou k dispozici na klávesnicích plné velikosti. Správa aplikací je tak velmi jednoduchá a intuitivní. Jediným pohybem můžete měnit skladby a jejich hlasitost, stejně jako spouštět aplikace, jako je pošta nebo kalkulačka.

POKROČILÝ SOFTWARE
Thor 660 pracuje se speciálním softwarem, který umožňuje plně přizpůsobit nastavení zařízení. Vyberte si svůj oblíbený režim osvětlení RGB, sestavte smrtící kombinaci a nastavte makra a profily. Díky vestavěné paměti si zařízení zapamatuje všechna vaše nastavení, což znamená, že ani po připojení klávesnice k jinému zařízení ji nemusíte nastavovat znovu.

VLASTNOSTI:
- duální komunikační režim (BT5.0 + USB)
- možnost připojit až 3 zařízení a přepínat mezi nimi
- mechanické spínače Gateron Brown s životností 50 milionů stisknutí
- software s funkcí nahrávání maker
- podsvícení RGB s efektem Prismo
- kompaktní rozměry

SPECIFIKACE:
Komunikace: Kabelové připojení, Bezdrátové připojení
Rozhraní: USB, Bluetooth
Specializace: Herní
Layout: US
Klávesový mechanismus: Mechanický
Typ spínače: Gateron Brown
Typ klávesnice: 60%
Podsvícení: Ano
Barva podsvícení: RGB
Počet režimů podsvícení: 19
Dosah: 10 m
Délka kabelu: 150 cm
Počet tlačítek: 61
Multimediální klávesy: Ano
Počet multimediálních kláves: 13
Životnost kláves: 50 mil.
Frekvence vzorkování: 1 000 Hz
Bod aktivace: 2 mm
Aktivační síla: 55 g
Doba odezvy: 1 ms
Nízkoprofilová klávesnice: Ne
Podporované operační systémy:
Windows 8
Windows 7
Windows 11
Windows 10
Linux
Android
Software: Ano
Hardwarové požadavky: Zařízení s portem USB-A
Technologie tisku kláves: Dvojité vstřikování
Vestavěná paměť: Ano
Profil kláves: Vysoký
Kapacita baterie: 3000 mAh
Standardní rozložení: ANSI
Materiál: ABS
Funkce: Dostupné profily, Dostupná makra
Záznam maker: Ano
Anti-ghosting: Ano
Konektory: USB typu C, USB 2.0
Barva: Bílá
Napájení: Vestavěná baterie
Dodávané příslušenství: Uživatelská příručka
Délka: 293 mm
Šířka: 102 mm
Výška: 39 mm
Hmotnost: 588 g

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Značka a model Genesis herní klávesnice THOR 660/RGB/Gateron Brown
Typ klávesnice Herní
Layout klávesnice US layout
Technologie Mechanická
Barva klávesnice Bílá
Podsvícení klávesnice Ano
Konektivita
Rozhraní klávesnice Bezdrátová USB + Bluetooth
Délka kabelu klávesnice 1,5m
Ovládání
Multimediální tlačítka Ano - sdílené s tlačítky F1 - F12
Typ kláves Vysoké