ESD METAL GEAR SOLID V The Definitive Experience

Elektronická licence určená pro platformu XBOX; Devět let po událostech Ground Zeroes seSnake vrací v doposud největší a nejambicioznější hře z Metal Gear Solid univerza. Čeká vás otevřený svět s dynamickým počasím, střídáním dne a noci a hlavně přelomovou stealth hratelností. Nechybí vš ... více
Objednací kód: STE-0008643
Kód výrobce: 8643
Výrobce: ESD GAMES
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku (max. 1 ks)
Cena bez DPH: 264 Kč
Cena s DPH: 320 Kč
Porovnání Oblíbené

Elektronická licence určená pro platformu XBOX

Devět let po událostech Ground Zeroes seSnake vrací v doposud největší a nejambicioznější hře z Metal Gear Solid univerza.

Čeká vás otevřený svět s dynamickým počasím, střídáním dne a noci a hlavně přelomovou stealth hratelností. Nechybí všakani multiplayer v podobě Metal Gear Online. V roce 1984 se v Afghánistánu objevíjednooký muž s umělou rukou. Ti, kdo jej znají mu říkají Snake - legendární žoldák, který byl kdysi vymazán z historiea ponechán v kómatu americkou soukromouzpravodajskou sítí Cipher. Snake je doprovázen starým přítelem Ocelotem, jenž jej zachránil při útoku v nemocnici, kdyžse z kóma konečně probouzel. Snakův bývalý partner Kazuhira Miller je držen sovětskou armádou v Afghánistánu. Snake se proto musí na vlastní pěst pustit do záchranné mise a dokázat světu, že legendární žoldák není mrtev. První kroky ve hřetak povedou cestou pomsty proti samotnésíti Cipher a poté do bitvy, která ovlivní celý svět.

Hideo Kojima pokračuje v prozkoumávání náročných dospělých témat, která ve hráchjen tak neuvidíte, jako je psychologieválčení a zvěrstva, která vykonávají jeho účastníci. Díky výkonu nové generace konzolí, přichází Metal Gear poprvé v sérii s otevřeným světem, takřka foto realistickou grafikou a bohatou hratelností smnoha možnostmi řešení.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Xbox Live
Web Xbox:
1. Klíč lze zadat přímo na stránkách Xbox zde https://redeem.microsoft.com/ je nutné se přihlásit.
2. Pokud nemáte ještě Xbox Live účet je třeba si založit kliknutím na „VYTVOŘTE SI HO!“
3. Přihlaste se ke svému účtu.
4. Zadejte aktivační klíč a potvrďte.
Na konzoli Xbox:
1. Stiskněte na ovladači Xbox „GUIDE“ tlačítko
2. Pokud nemáte svůj účet, vyberte“ CREATE PROFILE“ a postupujte dle pokynů na obrazovce.
3. Přihlaste k vašemu účtu Xbox Live.
4. Na domovské obrazovce přejděte do záložky „GAMES NEBO APPS“
5. Vyberte „USE A CODE“ a zadejte aktivační klíč.

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Herní platforma ESD XBOX