Genesis THOR 303 RGB/ Drátová USB/ US-Layout/ Černá

Genesis THOR 303 TKL je mechanická klávesnice s výměnnými spínači Outemu Red, která se vyznačuje extrémně rychlou odezvou a životností až 50 milionů kliknutí. Odolné hliníkové šasi v kombinaci s plným RGB osvětlením a efektem PRISMO zaručují odolnost a efektní vzhled během každé herní relace. Vym ... více
Objednací kód: 231000003790
Kód výrobce: NKG-1882
Výrobce: GENESIS
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost:
Cena s DPH: na vyžádání
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Genesis THOR 303 TKL je mechanická klávesnice s výměnnými spínači Outemu Red, která se vyznačuje extrémně rychlou odezvou a životností až 50 milionů kliknutí. Odolné hliníkové šasi v kombinaci s plným RGB osvětlením a efektem PRISMO zaručují odolnost a efektní vzhled během každé herní relace.

Vyměnitelné spínače

Technologie Hot Swap umožňuje okamžitou výměnu spínačů bez nutnosti pájení a technických znalostí. Výměnu zvládne každý uživatel, stačí vertikálně vytáhnout spínač pomocí přiložené kovové svorky a vložit nový. Díky tomu můžete plně přizpůsobit parametry klávesnice svým preferencím a prodloužit životnost své milované klávesnice o několik dalších let. Uchopte spínač, vyjměte jej a vyměňte za takový, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám!

Parametry, které překvapí

Extrémně přesné mechanické spínače Outemu Red se vyznačují rychlou odezvou, velmi nízkým bodem sepnutí 2 mm a potřebnou ovládací silou pouhých 45 g. Se spínačem Thor 303 TKL budete vždy o krok napřed před svým soupeřem.

Ještě plynulejší pohyb

Aktualizovaná verze Thor 303 TKL se vyznačuje vylepšenými stabilizátory, které díky svým vlastnostem a kvalitnímu mazání zajišťují tichý provoz a ještě plynulejší pohyb klíče. K dispozici je také speciální protiprachový kryt, který chrání spínací mechanismus a prodlužuje jeho životnost.

Jedinečný design

Díky kombinaci pevného hliníkového krytu v černé barvě a efektního osvětlení RGB PRISMO EFFECT bude váš herní stojan vypadat vždy fenomenálně. Vyberte si svůj oblíbený režim podsvícení z 25 možností a vytvořte si jedinečnou atmosféru.

Funkce věnované hráčům

Klávesnice je vybavena funkcí N-Key Rollover, tj. plnou funkcí Anti-Ghosting. Díky tomu bez ohledu na počet stisknutých kláves zařízení přesně přečte každé stisknuté tlačítko a okamžitě vyšle signál z klávesnice do počítače. Klávesnice Thor 303 TKL je také vybavena funkcí uzamčení kláves systému Windows, aby nedošlo k náhodnému minimalizování hry.

Životnost na mnoho let

Tlačítka Thor 303 TKL mají životnost až 50 milionů kliknutí. Mechanismus kláves v kombinaci s technologií potisku "Double Shot" a pevným hliníkovým krytem zajišťuje, že klávesnice zůstane neporušená po mnoho let. Navíc díky protiskluzovým gumovým nožičkám zůstane klávesnice vždy na svém místě a na povrchu desky stolu se nepohne!

Pokročilý software

Thor 303 TKL podporuje speciální software, který umožňuje plně přizpůsobit nastavení zařízení. Můžete si vybrat oblíbený režim podsvícení RGB, sestavit smrtící kombinaci a nastavit makra a profily. Díky vestavěné paměti si zařízení zapamatuje všechna vaše nastavení, což znamená, že ani po připojení klávesnice k jinému zařízení ji nemusíte znovu personalizovat.

Užitečné funkční klávesy

Thor 303 TKL je vybaven funkčními klávesami umístěnými na tlačítkách F1 až F12. Správa aplikací je tak velmi jednoduchá a intuitivní. Jedním tahem můžete měnit skladby a jejich hlasitost, stejně jako spouštět aplikace, jako je webový prohlížeč nebo kalkulačka.

Specifikace:

Specializace: Pro hráče
Layout: US
Klávesový mechanismus: Mechanický
Typ spínače: Outemu Red
Typ klávesnice: TKL
Podsvícení: Ano
Barva podsvícení: RGB
Počet režimů podsvícení: 25
Komunikace: Kabelová
Délka kabelu: 180 cm
Počet tlačítek: 87
Multimediální klávesy: Ano
Počet multimediálních tlačítek: 11
Vzorkovací frekvence: 1 000 Hz
Bod aktivace: 2 mm
Akční síla: 45 g
Životnost kláves: 50 mil.
Doba odezvy: 1 ms
Podporované operační systémy:
Android
Windows 10
Windows 11
Windows 7
Windows 8
Profil: Vysoký
Materiál: ABS, Hliník
Technologie tisku kloboučku na klávesy: Dvojité vstřikování
Vestavěná paměť: Ano
Funkce: Dostupná makra, Dostupné profily, Vyměnitelné přepínače "HOT SWAP"
Konektory: USB typu A
Barva: Černá
Dodávané příslušenství: 2 náhradní mechanické spínače, Klip
Délka: 355 mm
Šířka: 136 mm
Výška: 36 mm
Hmotnost: 865 g

Více na: https://genesis-zone.com/product/mechanical-gaming-keyboard-genesis-thor-303-tkl-black-us-layout-rgb-backlight-red-switch

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Značka a model Herní klávesnice THOR 303 RGB
Typ klávesnice Herní
Layout klávesnice US layout
Technologie Mechanická
Barva klávesnice Černá
Podsvícení klávesnice Ano
Konektivita
Rozhraní klávesnice Drátová USB
Ovládání
Multimediální tlačítka Ano - sdílené s tlačítky F1 - F12
Typ kláves Vysoké