Genesis herní optická myš ZIRCON 550/ RGB/ 8000 DPI/ Herní/ Optická/ Drátová+bezdrátová/ Černá

Genesis Zircon 550 je herní myš s duálním režimem připojení, pokročilým optickým senzorem a mechanickými spínači s životností až 20 milionů kliknutí. Má ergonomický tvar, který neunavuje zápěstí ani po mnoha hodinách používání. Myš Zircon 550 je vybavena vestavěnou dobíjecí baterií a inteligentním s ... více
Objednací kód: 231000003752
Kód výrobce: NMG-1787
Výrobce: GENESIS
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost:
Cena s DPH: na vyžádání
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Genesis Zircon 550 je herní myš s duálním režimem připojení, pokročilým optickým senzorem a mechanickými spínači s životností až 20 milionů kliknutí. Má ergonomický tvar, který neunavuje zápěstí ani po mnoha hodinách používání. Myš Zircon 550 je vybavena vestavěnou dobíjecí baterií a inteligentním systémem řízení úspory energie.

DUÁLNÍ PŘIPOJENÍ

Myš má duální režim připojení, což znamená, že ji můžete připojit kabelem USB-C nebo bezdrátově 2,4 GHz. Bezdrátové připojení se vyznačuje extrémně nízkou latencí, která zajistí mimořádně efektivní herní zážitek na nejvyšší úrovni. Vestavěná dobíjecí baterie s kapacitou 600 mAh vám umožní užívat si volnost pohybu až 80 hodin na jedno nabití (v závislosti na nastavení podsvícení a rychlosti hlášení). Myš je navíc vybavena úložným prostorem pro přijímač Nano, který se bude hodit zejména při přepravě.

PŘESNÝ SENSOR

Pokročilý optický snímač myši PMW3325 s rozsahem citlivosti 200 - 8000 DPI zajistí nejlepší herní výsledky. Maximální rychlost zpracování dat je zachována na 4600 FPS a maximální zrychlení je 20 G. Navíc vám tlačítko pro změnu DPI umožní okamžité nastavení citlivosti ze 6 různých nastavení! Takové parametry vám umožní okamžitě reagovat a efektivně mířit na soupeře!

FENOMENÁLNÍ PODSVÍCENÍ

Myš je vybavena efektním osvětlením RGB s efektem PRISMO, které vám umožní nasvítit herní stojan libovolnou barvou a dodat mu jedinečný charakter. Veškerá nastavení podsvícení lze snadno nastavit pomocí speciálního softwaru.

PROGRAMOVATELNÁ TLAČÍTKA

Myš Zircon 550 má 7 programovatelných tlačítek, díky nimž vás od pokročilých kombinací dělí pouze jedno kliknutí. Přidělte každému tlačítku své oblíbené funkce a zkratky, nahrávejte makra a buďte vždy o krok napřed před svým soupeřem!

ERGONOMIE A ODOLNOST

Profilovaný design myši a její ergonomický tvar neunavují zápěstí během hraní. Nízká hmotnost (90 g) vám umožní ovládat každý pohyb s dokonalou přesností. Myš Zircon 550 je navíc vybavena extrémně odolnými mechanickými spínači s životností až 20 milionů kliknutí, které zajišťují odolnost a bleskurychlou odezvu.

POKROČILÝ SOFTWARE

Díky speciálnímu softwaru umožňuje Zircon 550 pokročilou konfiguraci parametrů a přiřazení různých nastavení k profilům. Změňte citlivost DPI, přizpůsobte vícebarevné osvětlení RGB, vytvářejte a ukládejte makra a nakonfigurujte každé ze 7 programovatelných tlačítek! Hrajte podle svých podmínek!

VESTAVĚNÁ PAMĚŤ

Myš má vestavěnou paměť, takže nemusíte při každém spuštění počítače znovu konfigurovat nastavení. Myš Zircon 550 si zapamatuje všechna vaše nastavení i po připojení k jinému počítači, takže si myš můžete snadno vzít s sebou na výlet nebo na turnaj.

INTELIGENTNÍ ŘÍZENÍ SPOTŘEBY ENERGIE

Myš Zircon 550 je vybaven inteligentním systémem úspory energie, který zaručuje dlouhý provoz bez přerušení. Na spodní straně se nachází přepínač, který umožňuje vypnout zařízení a také ovládat podsvícení jednotlivých částí myši, což vám pomůže ještě efektivněji šetřit energii. Vsaďte na Zircon 550 a zbavte se nepříjemných překvapení v podobě rychle vybité baterie!

SPECIFIKACE:

Specializace: Pro hráče
Maximální rozlišení: 8000 DPI
Rozlišení: 200 - 8000 DPI
Senzor: Optický
Model snímače: PMW3325
Počet tlačítek: 7
Programovatelná tlačítka: Ano
Počet programovatelných tlačítek: 7
Podsvícení: Ano
Barva podsvícení: RGB
Počet režimů podsvícení: 9
Zrychlení: 20 G
Vzorkovací frekvence: 1 000 Hz
Maximální rychlost sledování: 100 palců/s
Maximální snímková frekvence: 4600 FPS
Komunikace: Bezdrátové připojení 2,4 GHz, Kabelové připojení
Délka kabelu: 180 cm
Funkce: Dostupná makra
Dostupné profily: Nastavení DPI
Rozsah: 10 m
Funkce: Dva režimy komunikace, Vestavěná paměť, Odolné spínače Huano
Vestavěná paměť: Ano
Životnost tlačítek: 20 mil.
Typ klouzání: Teflon
Konektory:
USB typu A
USB typu C
Podporované operační systémy:
Android 4.2.2
Linux
Windows 10
Windows 7
Windows 8
Windows Vista
Windows XP
Barva: Černá
Další funkce: Plug&Play
Napájení: Vestavěná baterie
Dodávané příslušenství: Uživatelská příručka, Kabel USB - USB typu C, Sada Glide
Délka: 128 mm
Šířka: 68 mm
Výška: 42 mm
Hmotnost: 90 g
Software: Ano

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Značka a modelové označení Genesis herní optická myš ZIRCON 550/RGB/8000 DPI
Typ myši Herní
Technologie snímání myši Optická
Podsvícená myš Ano
Možnost dobíjení Ano
Způsob dobíjení Kabelem
Provedení Univerzální
Rozlišení myši (dpi) 8 000
Barva myši Černá
Konektivita
Délka kabelu 1,8m
Rozhraní myši Drátová+bezdrátová
Ovládání
Čtyři a více tlačítek myši Ano