NS - LEGO Brawls

Datum vydání: 02.09.2022 Hra LEGO Brawls je rychlá multiplayerová LEGO hra, která je plná kostek, stavění a přestavování i jedinečného LEGO humoru. Největší inspirací pro název hry byla skutečnost, že hráči si v ní staví vlastní hrdiny. Předpokladem k vítězství je týmová práce, kdy je třeb ... více
Objednací kód: 92168939
Kód výrobce: 3391892022445
Výrobce: WARNER BROS
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: poslední kus
Cena bez DPH: 776 Kč
Cena s DPH: 939 Kč
Porovnání Oblíbené

Datum vydání: 02.09.2022

Hra LEGO Brawls je rychlá multiplayerová LEGO hra, která je plná kostek, stavění a přestavování i jedinečného LEGO humoru. Největší inspirací pro název hry byla skutečnost, že hráči si v ní staví vlastní hrdiny. Předpokladem k vítězství je týmová práce, kdy je třeba spolupracovat na stavění a ovládání vynálezů v rámci jednotlivých úrovní, ve kterých se utkáváš s dalšími týmy. Postav si svou cestu vzhůru v této zábavné týmové rvačce, ve které se může stát cokoliv.

CESTA NA VRCHOL
LEGO fanoušci a výtržníci mohou sbírat odemykatelné minifigurky, vylepšení a emoty ze svých oblíbených LEGO motivů, zatímco bojují a staví si cestu na vrchol globálních žebříčků.

TVŮJ LEGO HRDINA
Jádrem hry je schopnost hráčů stavět, upravovat a vylepšovat své konečné LEGO hrdiny z minifigurek, které lze vyzbrojit jedinečným stylem, strategií a osobností. Můžeš míchat a spojovat oficiální LEGO kostky a vytvářet tak své vlastní jedinečné minifigurky rváčů.

BEZ PŘÁTEL TO NEJDE
Hráči z celého světa se mohou spojit a rvát se 4v4 s přáteli nebo si zahrát herní režim ve stylu battle royale nebo oblíbený herní režim ve stylu „couch co-op“.

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Herní žánr Akční
PEGI hodnota 7
Lokalizace hry anglická verze
Datum vydání hry 2.9.2022
Herní provedení Ano