NS - Lego Harry Potter Collection ( CIB )

Balení neobsahuje herní kartu, pouze kód ke stažení hry. Vzhůru do Bradavic! LEGO Harry Potter přináší hned dvě remasterované hry - Harry Potter: Years 1-4 a Harry Potter 5-7, s nimiž si příběh mladého obrýleného kouzelníka užijete pěkně ve velkém stylu. V této kom ... více
Objednací kód: 921689141
Kód výrobce: 5051895414316
Výrobce: WARNER BROS
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (2 ks)
Cena bez DPH: 388 Kč
Cena s DPH: 469 Kč
Porovnání Oblíbené

Balení neobsahuje herní kartu, pouze kód ke stažení hry.

Vzhůru do Bradavic! LEGO Harry Potter přináší hned dvě remasterované hry - Harry Potter: Years 1-4 a Harry Potter 5-7, s nimiž si příběh mladého obrýleného kouzelníka užijete pěkně ve velkém stylu. V této kompilaci si užijete vše, co ke světě správného kouzelníka patří - vytváření lektvarů, sesílání kouzel, a někdy se objeví i nějaký ten roztomilý puzzlík, jehož vyřešení vás zase posune dále v tomto kouzelném světě.

Hráči nejen, že budou moci procházet všemi známými lokacemi ze všech 7 knih a 8 filmů, ale zároveň si budou tuhle nádheru moci užít ve vylepšené grafice, nasvětlení a vizuálních efektech, doplněných o hned 2 DLC balíčky. Darujte tuto jedinečnou kolekci všem fanouškům, kteří netrpělivě čekají na nejnovější film z universa - Fantastická zvířata a kde je najít !

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Vydavatel Warner Brothers
Ostatní
Herní žánr Dobrodružné
PEGI hodnota 7
Lokalizace hry anglická verze
Herní provedení Ano