NS - Sonic Frontiers

Datum vydání: 08.11.2022 Známý modrý ježek Sonic se po herním trhu prohání, co mu nohy stačí, už přes několik desetiletí. Za tu dobu prošel množstvím různých 2D i 3D skákaček, doběhl i do kin a teď představuje koncept otevřeného světa, který spojuje se svým klasickým provedením akční ploši ... více
Objednací kód: 921689341
Kód výrobce: 5055277048397
Výrobce: SEGA
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (3 ks)
Cena bez DPH: 776 Kč
Cena s DPH: 939 Kč
Porovnání Oblíbené

Datum vydání: 08.11.2022

Známý modrý ježek Sonic se po herním trhu prohání, co mu nohy stačí, už přes několik desetiletí. Za tu dobu prošel množstvím různých 2D i 3D skákaček, doběhl i do kin a teď představuje koncept otevřeného světa, který spojuje se svým klasickým provedením akční plošinovky. Hra se odehrává napříč 5 ostrovy s odlišným prostředím a na každém z nich vás čekají nejrůznější úkoly, skrytá tajemství nebo minihry. Kromě klasického sbírání kroužků se zde zároveň objevuje množství dodatečných úkolů a zapeklité hlavolamy. Využijte naplno prvků žánru RPG a vylepšujte svého Sonica pomocí nalezených upgradů rozsetých po celém světě.

Akční příběh
Tento svět je jen pro ty nejrychlejší ježky! Na Sonica si opět brousí zuby Dr. Eggman a modrého hrdinu tak čeká překonávání všech jeho nástrah včetně hord protivníků. Během hrozícího nebezpečí musí navíc najít a sesbírat všechny chybějící Smaragdy chaosu.

Otevřený svět
Sprintujte se Sonicem po různorodých ostrovech Starfall Islands, odhalte jedinečná tajemství a akční platformy v písečných dunách, hustých lesech či nebezpečném horku vulkánů. Vydejte se na dobrodružství tam, kam vás Sonicovy nohy zavedou.

Ježek bojovník
Využijte potenciál otevřeného světa ve svůj prospěch. Setkáte se s propracovaným bojovým systémem plným kombinací odrazů, útoků a úskoků. Strom dovedností vám dovolí Sonicovy schopnosti náležitě vylepšit, což přijde vhod, protože vaši přátelé a obyvatelé Starfall Islands čekají na záchranu ze spárů silných protivníků.

Klasická plošinovka
Chcete si zavzpomínat na starého dobrého Sonica a otestovat svoje schopnosti v klasické plošinovce? Se speciálními portály, které jsou ukryty v otevřeném světě, to nikdy nebylo snazší! Stačí je nalézt, vstoupit do kyberprostoru a překotnou rychlostí se vrhnout do sběru zlatých nebo červených kroužků na čas.

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Herní žánr Dobrodružné
PEGI hodnota 7
Lokalizace hry anglická verze
Datum vydání hry 8.11.2022
Herní provedení Ano