PC - Football Manager 2020

Postarej se, aby tvé názory našly dobrého využití a dělej si věci po svém v nové sezóně oblíbeného fotbalového simulátoru Football Manager 2020. Každé rozhodnutí se počítá! Vstup do živoucího, dýchajícího fotbalového světa, který klade největší důraz právě na vás. Zde na tvém názoru záleží! Tohl ... více
Objednací kód: 82907872
Kód výrobce: 5055277036165
Výrobce: SEGA
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 807 Kč
Cena s DPH: 976 Kč
Porovnání Oblíbené

Postarej se, aby tvé názory našly dobrého využití a dělej si věci po svém v nové sezóně oblíbeného fotbalového simulátoru Football Manager 2020. Každé rozhodnutí se počítá!

Vstup do živoucího, dýchajícího fotbalového světa, který klade největší důraz právě na vás. Zde na tvém názoru záleží! Tohle je svět, který odměňuje plánování a znalosti, ale na rozdíl od ostatních her zde není žádný předpřipravený konec ani scénář, podle kterého musíš jít - pouze nekonečné možnosti a příležitosti. Každý klub má svůj příběh a je na tobě, abys ho vytvořili.

Říká se, že fotbal je hra snů. Inu, manažeři jsou speciální druh snílků. Oni nevidí problémy, pouze příležitosti: šanci ukázat těm nejlepším z celého světa, co umí, šanci rozvíjet a zavádět novou fotbalovou filosofii, šanci vychovávat talenty, šanci pozvednout klub do nových výšin a ukončit čekání na vítězný pohár. Jak se dostaneš na vrchol, je čistě na tobě... Rozhodovat se budeš sám a stejně tak budeš čelit i následkům...

VÝVOJÁŘSKÉ CENTRUM

Převezmi plnou kontrolu nad fungováním svého týmu v novém, všeobjímajícím centru. Vychovávej mladé hvězdy od příchodu do vašeho klubu, přes dorosteneckou úroveň, dokud nebudou připraveny na akci v prvním týmu.

VIZE KLUBU

Rozvíjej kulturu, pracuj s vedením kvůli dosažení dlouhodobých cílů a naplánuj směřování svého klubu pro nadcházející sezónu. Vize klubu se netýká jen zasedací místnosti: má vliv na přestupy, herní styl a očekávání od konkurence, zatímco se snažíš posílit identitu svého klubu a splnit víceleté milníky.

PLÁNOVÁNÍ HERNÍ DOBY

Zcela nový způsob, jak definovat postavení hráče ve tvém mužstvu. Začleň aktuální i budoucí herní dobu do délky smlouvy, čímž jasně určíš cestu od okrajového hráče po hvězdu týmu a cokoliv mezi tím.

ZÁKULISNÍ TÝM

Díky novým rolím, radám a interakcím je tvůj tým důležitější než kdy dřív a také na něm víc záleží. Větší spolupráce napříč mnoha oblastmi přibližuje hru struktuře skutečného zákulisního týmu.

VYLEPŠENÍ GRAFIKY

Nový design modelů hráčů a manažerů, vylepšené nasvícení a přepracovaný vzhled hřiště - to vše vytváří dosud ten nejrealističtější a nejhezčí zážitek ze zápasu.

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Herní žánr Simulátor
PEGI hodnota 3
Lokalizace hry anglická verze
Virtuální realita pro PStation Není
PlayStation MOVE Ne
Datum vydání hry 19.11.2019
Kinect pro XBox 360 Ne
Kinect pro XBox One Ne
Herní provedení Ano