PC - GhostWire: Tokyo

Datum vydání: 25:03.2022 Překrásné Tokio plné nadpřirozených sil; Nechej se uchvátit jedinečným ztvárněním Tokia sužovaného nadpřirozenými silami. Zavítej do ultramoderních částí města i tradičních starodávných chrámů. Procházej úzkými uličkami a objevuj krásy skrytých zákoutí, ve ... více
Objednací kód: 82907891
Kód výrobce: 5055856429845
Výrobce: BETHESDA
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 1 007 Kč
Cena s DPH: 1 218 Kč
Porovnání Oblíbené

Datum vydání: 25:03.2022

Překrásné Tokio plné nadpřirozených sil

Nechej se uchvátit jedinečným ztvárněním Tokia sužovaného nadpřirozenými silami. Zavítej do ultramoderních částí města i tradičních starodávných chrámů. Procházej úzkými uličkami a objevuj krásy skrytých zákoutí, ve kterých se to jen hemží pomstychtivými přízraky Yokai. Navštiv ikonická místa, jako jsou křižovatka ve čtvrti Šibuja nebo Tokijská věž, na kterých se po zmizení místní populace zastavil čas. Vydej se do démonického podsvětí a zachraň svou rodinu.

Dosud nepoznaný zážitek
Nechej se unést deštivým Tokiem propracovaným do nejmenších detailů. Jedinečnou scenérii dokreslují technologie sledování paprsků a 3D AudioTech nové generace, jež nabízí konzole PlayStation®5. Zažij sílu svých nadpřirozených schopností na vlastní kůži díky unikátní haptické odezvě a adaptivním spouštím naprogramovaným pro každou bojovou dovednost a akci ve hře.

Ničivé živelní schopnosti
Využívej svůj arzenál živelních sil a dovedností k boji s přízračnou hrozbou a nezapomeň je během své cesty vylepšovat. Vystoupej za pomoci svých nadpřirozených schopností až do nejvyšších míst Tokia, brázdi ulice, objevuj nové úkoly a získej převahu nad nepřáteli.

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Herní žánr Akční
PEGI hodnota 12
Lokalizace hry anglická verze
Datum vydání hry 25.3.2022
Herní provedení Ano