PC - Monster Jam: Steel Titans 2

Monster Jam Steel Titans 2 obsahuje další oblíbené tahače ve zcela nových světech z Monster Jam!; Zcela nové online režimy pro více hráčů, 38 tahačů na výběr a pět nových venkovních světů. Řidiči trénují na Camp Crushmore a soutěží na autentických stadionech o titul ultimátního šampiona! Další ... více
Objednací kód: 921713421
Kód výrobce: 9120080076342
Výrobce: UBI SOFT
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na cestě, upřesníme
Cena bez DPH: 999 Kč
Cena s DPH: 1 209 Kč
Porovnání Oblíbené

Monster Jam Steel Titans 2 obsahuje další oblíbené tahače ve zcela nových světech z Monster Jam!

Zcela nové online režimy pro více hráčů, 38 tahačů na výběr a pět nových venkovních světů. Řidiči trénují na Camp Crushmore a soutěží na autentických stadionech o titul ultimátního šampiona!

Další tahače – soupiska tahačů obsahuje 38 těch nejlepších tahačů v historii Monster Jam včetně Higher Education, Sparkle Smash a Grave Digger.

Nové světy – pět zcela nových světů z Monster Jam Worlds, které rozšiřují vesmír Monster Jam. Odhalte nová tajemství Monster Jam.

Soutěže – soutěžte stejně jako profíci na 12 autentických stadionech a v herních režimech inspirovaných podívanou ze skutečného světa.

Provádějte své oblíbené kaskadérské kousky! Bicycles, Stoppies, Moonwalks, Walk Its, Cyclones, Pogos, Power Outs a Back-Flips.

Vylepšená hratelnost – užijte si celou řadu vylepšení fyziky, režimu kariéry a průzkumu!

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Herní žánr Závodní
PEGI hodnota 3
Lokalizace hry anglická verze
Datum vydání hry 2.3.2021
Herní provedení Ano