PC - The Settlers

Datum vydání: neurčito Téměř 30 let po vydání původních The Settlers se nový díl legendární real-time strategie vrací na PC. Skupina osadníků prchá před vojenským převratem na svém domovském ostrově a vydává se na cestu do přívětivého, realistického a živého středověkého světa, aby našl ... více
Objednací kód: 92171503
Kód výrobce: 3307216161578
Výrobce: UBI SOFT
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na cestě, upřesníme
Cena bez DPH: 1 590 Kč
Cena s DPH: 1 924 Kč
Porovnání Oblíbené

Datum vydání: neurčito

Téměř 30 let po vydání původních The Settlers se nový díl legendární real-time strategie vrací na PC.

Skupina osadníků prchá před vojenským převratem na svém domovském ostrově a vydává se na cestu do přívětivého, realistického a živého středověkého světa, aby našla nový domov a zaslíbenou zemi svých předků. Budujte osady a objevujte nové ostrovy, najděte spojence a bojujte pro nelítostným banditům, kteří se snaží ostrovy ovládnout.

PŘEHLED HRY

NOVÁ INTERPRETACE
The Settlers kombinují populární herní mechanismy série s novým přístupem. Hra nabízí vícevrstvou infrastrukturu a ekonomický systém, díky kterému můžete budovat armádu a porážet své protivníky.

RŮZNÉ HERNÍ REŽIMY
Ponořte se do světa The Settlers v epické kampani nebo se naučte základy hry v samostatné výuce. Režim Onslaught pak nabízí další výzvy.

Řada online režimů až pro 8 hráčů slibuje vzrušující bitvy proti ostatním hráčům nebo umělé inteligenci a zajistí vám dlouhodobou zábavu.

JEDINČNÉ VLASTNOSTI HRY

FRAKCE
V The Settlers na vás čekají tři různé hratelné frakce: Elari, Maru a Jorn. Každá z těchto frakcí má svůj osobitý vzhled a herní styl s vlastní vojhenskou jednotkou a příběhem.

OBCHOD A VOJSKO
Hlavním úkolem každé hry je hromadit zdroje a vybudovat ekonomiku, přilákat nové osadníky a vytvořit plně ovladatelnou vítěznou armádu. Vylepšujte své vojsko pomocí výzkumu a rozšiřte jeho řady prostřednictvím podpůrných a obléhacích jednotek.

NEJNOVĚJŠÍ TECHNIKA

ZCELA NOVÝ SVĚT
The Settlers nikdy nebyli tak živí a bohatí na detaily. Speciální místa nabízejí nové strategické příležitosti. Každé z nich má speciální požadavky, které je třeba splnit, a na oplátku nabízejí další zboží, jednotky a mnoho dalšího. Další výzvu vám představí různé biomy, kterým budete muset přizpůsobit styl hry.

ŠPIČKOVÁ GRAFIKA DÍKY SNOWDROP
The Settlers využívají patentovaný engine Snowdrop od Ubisoftu, který nastavuje nový vizuální standard v žánru strategického budování měst v reálném čase.

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Herní žánr Strategie
PEGI hodnota 12
Lokalizace hry anglická verze
Datum vydání hry 17.3.2022
Herní provedení Ano