PC - Total War: Rome 2 - Enemy at the Gates Edition

Hra Total War: Rome II - Enemy at Gates Edition obsahuje: základní hra TOTAL WAR: ROME II obsah vydaný v rámci Emperor Edition; rozšíření Hannibal před Branami; rozšíření Empire Divided; Nové vydání Total War: Rome II - Enemy at Gates Edition dále nabídne vylepšenou grafiku a uživatelské rozhr ... více
Objednací kód: 82907876
Kód výrobce: 5055277036660
Výrobce: SEGA
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 403 Kč
Cena s DPH: 488 Kč
Porovnání Oblíbené

Hra Total War: Rome II - Enemy at Gates Edition obsahuje:

základní hra TOTAL WAR: ROME II
obsah vydaný v rámci Emperor Edition
rozšíření Hannibal před Branami
rozšíření Empire Divided

Nové vydání Total War: Rome II - Enemy at Gates Edition dále nabídne vylepšenou grafiku a uživatelské rozhraní, zdokonalený politický systém, integraci nových herních funkcí jako je například Twitch.tv a mnoho dalšího.

Kam až zajdete při budování větší slávy Říma? Cenami ověnčená série Total War se vrací do Říma a zvyšuje laťku kvality zpracování v celém žánru strategií. Staňte v čele první světové supervelmoci a postavte se do vedení mohutné vojenské mašinérii starověkého světa. Pokořte své protivníky vojensky, ekonomicky i politicky. Váš vzestup k moci vyvolá obdiv i závist, a to i od vašich nejbližších spojenců. Okusíte hořkost zrady, nebo to budete vy, kdo své staré přátele zaprodá jako první? Budete bojovat za záchranu říše, nebo rozvinete síť intrik a pokusíte se usednout na císařský trůn, aniž byste se o moc dělili s kýmkoliv jiným?

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Herní žánr Strategie
PEGI hodnota 16
Datum vydání hry 3.9.2013
Herní provedení Ano