PC - Total War Saga: Troy Limited Edition

Troy je nejnovější díl série Total War Saga podle Homérovy Iliady. Soustředí se na vzplanutí trójské války a rozvíjí celou sérii přidáním nových funkcí inspirovaných touto historickou dobou. Hra je založena na velkolepých bitvách v reálném čase a zavede hráče do legendárního konfliktu trojské vál ... více
Objednací kód: 82907883
Kód výrobce: 5055277036868
Výrobce: SEGA
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 876 Kč
Cena s DPH: 1 060 Kč
Porovnání Oblíbené

Troy je nejnovější díl série Total War Saga podle Homérovy Iliady. Soustředí se na vzplanutí trójské války a rozvíjí celou sérii přidáním nových funkcí inspirovaných touto historickou dobou.

Hra je založena na velkolepých bitvách v reálném čase a zavede hráče do legendárního konfliktu trojské války, kde se ujímají role Achilla, Hectora a mnoho dalších legendárních hrdinů této války, kteří bojují za obranu města Trója - nebo jej srovnají se zemí.

Ve hře Troy leží osud Mykénské civilizace zcela ve Vašich rukou. Každé rozhodnutí, které učiníte, bude utvářet podobu země - od mýtických výšin hory Olymp, až po vyprahlé pouště Lemnu. Zažijte historii tak, jak se pravděpodobně udála, nebo si utvořte svou vlastní legendu v této unikátní nové kapitole Total War ságy.

LIMITED EDITION OBSAHUJE
- hru Total War Saga: Troy (klíč ke stažení)
- limitovaný steelbook
- DLC Amazons

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Herní žánr Strategie
PEGI hodnota 16
Lokalizace hry české titulky
Herní provedení Ano