PS5 - Hitman World of Assassination

Datum vydání: 25.8.2023 HITMAN World of Assassination; Vstupte do světa ultimátního zabijáka. Hitman World of Assassination spojuje to nejlepší z her Hitman, Hitman 2 a Hitman 3 včetně hlavní kampaně, režimu zakázek, eskalací, arkád s nepolapitelnými cíli a nového režimu Hitman: Fre ... více
Objednací kód: 92171522
Kód výrobce: 0884095213985
Výrobce: UBI SOFT
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 1 039 Kč
Cena s DPH: 1 257 Kč
Porovnání Oblíbené

Datum vydání: 25.8.2023

HITMAN World of Assassination

Vstupte do světa ultimátního zabijáka.

Hitman World of Assassination spojuje to nejlepší z her Hitman, Hitman 2 a Hitman 3 včetně hlavní kampaně, režimu zakázek, eskalací, arkád s nepolapitelnými cíli a nového režimu Hitman: Freelancer.
Užijte si skutečně napínavou světoběžnickou špionážní kampaň ve hře Hitman World of Assassination. Od základny ICA a výcviku Agenta 47 až po dramatický závěr v rumunských Karpatech likvidujte cíle tak kreativně či plíživě, jak jen budete chtít.

Hitman World of Assassination obsahuje všechny mise z her Hitman 1, 2 a 3 a zjednodušuje průchod celou trilogií díky jedinému rozhraní.

Navštivte exotické detailní lokace plné kreativních příležitostí – kontaktní a podmanivý herní svět, který nabízí bezkonkurenční hráčskou svobodu a znovuhratelnost.

Kam jít, kdy udeřit a koho zabít – to vše je na vás.

VLASTNOSTI:

Staňte se mistrovským zabijákem
Plňte zakázky opatrně, kreativně či chaoticky a získejte hodnocení po misi od sniperského učně po zkušeného čarostřelce – a samozřejmě včetně kýženého titulu Tichý vrah. Během každé mise budete plnit výzvy a získávat zkušenosti, za které obdržíte nové obleky, zbraně, předměty a pomůcky, které vám zajistí výhodu při opakovaném hraní. Získejte taktickou výhodu, když začnete misi z nového a lepšího místa, anebo si nechte zaslat předměty od agentury.

Svoboda přístupu
Jako Agent 47 máte kompletní kontrolu a svět bude reagovat na všechno, co uděláte. Likvidujte cíle okázalými a geniálními způsoby a využívejte k tomu celou řadu nástrojů, zbraní a prvků prostředí.
Vyberte si počáteční převlek, vybavte se těmi nejlepšími zbraněmi pro daný úkol a připravte si vybavení, které si po příchodu vyzvednete. Pak prozkoumejte lokace dle libosti, poslouchejte rozhovory, identifikujte příležitosti k útoku a vyberte si, jak přesně chcete pokračovat.

Svět vražd
Od rychlého automobilového závodu v Miami a pozlátka módní přehlídky v Paříži až po mrakodrap v Dubaji – každá lokace byla vytvořena s velkou péčí kvůli extrémní úrovni autenticity.
Díky cenami ověnčené technologii Glacier od IO Interactive vdechuje každé lokaci život až 300 plně animovaných nehráčských postav. V kombinaci s kontaktním a podmanivým herním světem jsou lokace vytvořeny tak, aby nabídly bezkonkurenční hráčskou svobodu a znovuhratelnost.

Hitman: Freelancer
Užijte si nový způsob hry podle svého, který kombinuje prvky rouge-like a propracovaného strategického plánování díky trvalosti a nekonečné znovuhratelnosti.

Obsahuje 3 bonusové sběratelské pohlednice, abyste si mohli připomenout klíčové okamžiky z her 1, 2 a 3.

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Herní žánr Akční
PEGI hodnota 18
Datum vydání hry 25.8.2023
Herní provedení Ano