XONE - Journey to the Savage Planet

Vítejte v průkopnickém programu! V této optimistické a barevné kooperační dobrodružné hře hrajete za nejnovějšího rekruta Kindred Aerospace. Vysadí vás na neznámé planetě s minimem vybavení a bez reálného plánu, a tak musíte objevovat, katalogizovat cizozemskou flóru a faunu a rozhodnout, zda je tat ... více
Objednací kód: 92171341
Kód výrobce: 8023171044453
Výrobce: UBI SOFT
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost:  8 týdnů
Cena bez DPH: 749 Kč
Cena s DPH: 906 Kč
Porovnání Oblíbené

Vítejte v průkopnickém programu! V této optimistické a barevné kooperační dobrodružné hře hrajete za nejnovějšího rekruta Kindred Aerospace. Vysadí vás na neznámé planetě s minimem vybavení a bez reálného plánu, a tak musíte objevovat, katalogizovat cizozemskou flóru a faunu a rozhodnout, zda je tato planeta vhodná k lidskému osídlení. Ale možná že nejste první, kdo na tuto planetu vkročil… Vzhůru za dobrodružstvím! Hodně štěstí – a pozor na ten sliz!

Klíčové vlastnosti:

KOOPERACE PRO 2 HRÁČE:

Hrajte sólo nebo pozvěte kamaráda.
ZKOUMEJTE, BOJUJTE A KATALOGIZUJTE:

Prozkoumejte 4 různé biomy na planetě AR-Y 26. Skenujte a katalogizujte cizozemskou flóru a faunu vlastním tempem. Objevte přes 30 tvorů, z nichž každý vykazuje jedinečné chování, hrozby a dovednosti. Plňte úkoly založené na hráčích a objevujte přitom stovky sběratelských předmětů a tajemství.
VYLEPŠUJTE A POSTUPUJTE

Získejte přístup k novým oblastem tím, že si budete vylepšovat vybavení včetně laserové pistole, jetpacku pro vyšší skoky, raketových bot pro svižný úprk a dalších. Vaše věrná 3D tiskárna promění veškerý starý vesmírný odpad, na který narazíte, na užitečné předměty!
ODHALTE TAJEMSTVÍ:

Jste skutečně sami? Vyřešte záhadu a dokončete svůj průzkum planety.
Dárek k předobjednávkám na PlayStation 4 a Xbox One:

Martin Tweed Digital Bobblehead (korporátní dárek)
dokonalý doplněk pro domácí prostředí Javelin, naprogramovaný s celou řadou motivačních citátů a frází, které vám na tváři vykouzlí úsměv.
Kindred Aerospace Pistol Charm (korporátní dárek)
tento prestižní symbol 4. nejlepší mezihvězdné průzkumné společnosti dává hráčům vyšší šanci na nalezení lepší kořisti.

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Herní žánr RPG
PEGI hodnota 16
Datum vydání hry 28.1.2020
Herní provedení Ano