XONE - NHL 23

Datum vydání: 14.10.2022 Gameplay; Frostbite Engine; NHL 23 nadále využívá technologii enginu Frostbite™ pro bezkonkurenční vylepšení grafiky na konzolích. Ať už jde o dynamické nasvícení, věrné ztvárnění postav nebo realistické animace vlasů a oblečení, je to právě Frostbite, kte ... více
Objednací kód: 921691402
Kód výrobce: 5030936124322
Výrobce: ELECTRONIC ARTS
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost:
Cena s DPH: na vyžádání
Porovnání Oblíbené

Datum vydání: 14.10.2022

Gameplay
Frostbite Engine

NHL 23 nadále využívá technologii enginu Frostbite™ pro bezkonkurenční vylepšení grafiky na konzolích. Ať už jde o dynamické nasvícení, věrné ztvárnění postav nebo realistické animace vlasů a oblečení, je to právě Frostbite, který vdechuje hře život.

Animace při ztrátě stability
Pokuste se o střelu nebo přihrávku po jakkoli intenzivním kontaktu. I když se dostanete do beznadějných situací, vždy budete mít možnost hrát dál. Díky více než 500 animacím při ztrátě stability bude každý okamžik stejně vzrušující jako předchozí.

Akce s volně pohybujícím se pukem
Proměňte každý volný puk v příležitost. Můžete provést neuvěřitelnou akci zakončenou gólem nebo odklizením puku.

Vylepšená UI brankářů
Brankář řízení umělou inteligencí mají přístup k více než 50 novým skupinám reflexivních zákroků, což dohromady činí více než 350 nových animací zákroků.

Asistované strategie
Herní strategie byly kompletně aktualizovány, aby byly snáze pochopitelné a umožnily vám stanovit ideální plán vyhovující vašemu hernímu stylu. Nové strategie doplňují ty stávající tak, aby více odpovídaly tomu, co je k vidění v současnosti v zápasech NHL. Při přesilovce nyní můžete rozdělit tři odlišné role: nahrávač, zakončovatel a držitel puku. UI bude vědět, které role mají hráči přiřazeny a bude podle toho rozhodovat, kam poslat puk v jednotlivých situacích.

Audiovizuální podoba

Užijte si nové interaktivní oslavy vítězství se Stanley Cupem, vyberte si, kdo zvedne pohár jako první, nechte si vyrýt jméno na podstavec a mnoho dalšího. V NHL 23 se vrací charakteristické házení čepic na led při hattricku. Vychutnejte si sérii nových animací v napínavých okamžicích jako jsou nájezdy, prodloužení nebo při obratu nepříznivého skóré.

Atmosféra
Nové a autentické světelné show a nové projekce na ledě při zápasech NHL. Přinášíme kompletně přepracovanou inteligenci diváků. Lidé rozumí dění v zápase a reagují na něj. Díky novému algoritmu můžete očekávat pochvalné skandování po napínavém vítězství na samostatné nájezdy a bučení směrem k trestné lavici při vyloučení na hřišti soupeře.

Herní režimy
HOCKEY ULTIMATE TEAM
Pro NHL 23 je plánována aktualizace po vydání hry, která umožní hraní napříč platformami stejné generace.

REŽIM ORGANIZACE
Režim organizace nyní nabízí dosud nevídanou úroveň přizpůsobení:

  • Nastavení počtu týmů od 6 do 48
  • Nastavení počtu odehraných zápasů od 6 do 84
  • Nastavení počtu divizí a konferencí
  • Nastavení počtu play-off a divokých karet
  • Kontrola nad výškou platového stropu a platů jednotlivých hráčů
-|CZ|SK|EN
Ostatní
Herní platforma ESD Xbox One
Herní žánr Sportovní
PEGI hodnota 12
Lokalizace hry české titulky
Virtuální realita pro PStation Není
Datum vydání hry 14.10.2022
Herní provedení Ano
Virtuální realita kompatibilní Ne
Ostatní
Vydavatel Electronic Arts